Відділ ведення Державного реєстру виборців
Особистий прийом громадян: Щовівторка, Щочетверга з 15.00-17.00
Телефонна "гаряча лінія": ІІ вівторок місяця з 15.00 – 17.00 (418-85-09)
Державний реєстр виборців – це автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для зберігання та обробки даних, що містять відомості про громадян України, які мають право голосу на виборах різних рівнів.
Відділ ведення Державного реєстру виборців Оболонської районної в м. Києві державної адміністрації створений відповідно до Закону України «Про Державний реєстр виборців» розпорядженням голови Оболонської районної в м. Києві державної адміністрації від 29 грудня 2007 року №500К. Кількість виборців - 223331 (31.08.2020).
Основне завдання відділу
- ведення персоніфікованого обліку виборців, що проживають або перебувають на території Оболонського району
- складання та уточнення списків виборців для виборів всіх видів виборів, народних всеукраїнських та місцевих референдумів.
Виборцям
- Включення до реєстру
- Зміна виборчої адреси, персональних даних
- Здійснення публічного контролю
- Виборцям за кордоном
- Постійні виборчі дільниці
- Тимчасова зміна місця голосування (на місцевих виборах не застосовується!)
Як змінити виборчу адресу онлайн? | ЦВК Просвіта:
Як отримати електронний цифровий підпис – на прикладі Приват24
Як отримати електронний цифровий підпис – відео від Головного управління ДПС у м. Києві
Запит до органу ведення реєстру
Виборець може направити відповідний запит до органу ведення Реєстру в електронній формі за підписом, прирівняним до власноручного підпису відповідно до Закону України "Про електронні довірчі послуги", з використанням мережі Інтернет у встановленому розпорядником Реєстру порядку. Такий запит повинен містити адресу електронної пошти виборця.
Виборець, який проживає або перебуває за межами України, може особисто подати запит до закордонної дипломатичної установи України за місцем проживання чи перебування, пред'явивши при цьому паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України). Закордонна дипломатична установа України невідкладно передає запит органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України.
Такий запит може бути надісланий особою до органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України в електронній формі за підписом, прирівняним до власноручного підпису відповідно до Закону України "Про електронні довірчі послуги", з використанням мережі Інтернет у встановленому розпорядником Реєстру порядку.
Голосуйте особисто!